Mecidiyeköy Mh. Atakan Sk. Özçelik İş Merkezi No:1/A 34387 Şişli | İstanbul

SATIŞ VE SATIŞ SONRASI DESTEK

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile birlikte, sahip olduğumuz uzmanlıklar.   Sektörün lider marka ve üreticileri ile yaptığımız iş ortaklığı anlaşmalarıyla, Sizlere özel projeleri ve en iyi çözümleri sunmaktayız.

…en kısa süreçte daha nasıl iyi olabiliriz anlayışı ve bilinci ile hizmetlerimizi sunmak önceliklerimizin başında gelmektedir.

Satış Sonrası Hizmetler, müşterinin bir ürünü ya da hizmeti satın alma kararı ile başlayıp o ürün ve hizmeti ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılması gereken sistematik süreçlerin tamamıdır. Günümüzde satış sonrası hizmetler şirketler için büyük önem taşımaya başlamıştır.

Uzman ekibimizle Garanti dahili olan ürünlerin en iyi şekilde servis ve garanti bilgilendirmelerini doğru şekilde tanımlamak ve ilgili birimlere yönlendirmek. Gerekirse kendi bünyemizde çözüm sağlamak gerekirse yetkili servise yönlendirmek.  Satış sonrası bakım anlaşmalarımız dahilinde olan müşterilerimize ek ihtiyaçlarında optimum çözümleri sunmak. Garantisi bitmiş olan donanım ürünlerinizin arıza tespitleri onarım ve yeniden yapılanmaları yapmak.

1
Hızlı Çözümleme
2
Doğru Teşhis
3
Verimliliğin Sürekliliği

Lojistik ve çözümsel olan en kısa süreçte daha nasıl iyi olabiliriz anlayışı ve bilinci ile hizmetlerimizi sunmak önceliklerimizin başında gelmektedir.