Mecidiyeköy Mh. Atakan Sk. Özçelik İş Merkezi No:1/A 34387 Şişli | İstanbul

SUNUCU VE VERİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Kurumlar ve işletmeler yıllar içinde büyüdükçe iş akışları ve çalışan sayıları arttıkça, bilginin önemi, iletimi ve güvenliği giderek artmaya devam etmiştir.  Şirketlerde ve kurumlarda uygulamaların çalışabilmesi için gerekli işlem gücüne sahip Sunucular kurumların iş sürekliliği için çok büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle kurumun sunucu yönetimi çözüm ve hizmetleri kesintisiz sağlayabilmeleri için yüksek erişilebilirlik, performans ve ihtiyaçlarını analiz edip optimum seviyede en iyi çözümü sunmak.

…bilgi iletişiminde kesintisiz ve aksaklık yaşamamak, bu verilerde kayıplar yaşamamak adına en optimum çözümleri bularak kurum ve işletmelerin hizmetlerine sunmaktayız.

Gelişen dünyada bilgisayar teknolojisiyle beraber dijital bilgi bankaları oluşmuştur. Dijital veri miktarlarının çok hızlı bir artış göstermesi ve tahminlerin ötesinde de büyümesi; depolama ve güvenlik önlemleri konusunda uzmanlıkların oluşması sonucunu doğurmuştur.  Depolanmış verilerin bir eşini almaya yarayan yedekleme (Backup) dediğimiz teknoloji ve yapıları kullanarak profesyonel çözümler üretmektedir. Bu teknolojiler bilgiyi güvenilir bir yapı üzerinde konsolide etme mantığıyla oluşturulmuştur.  Bu teknolojilerde aynı sistem üzerinde bütün kurumun verisi toplanarak verinin güvenliği, erişilebilirliği ve yönetilebilirliği garanti altına alınmaktadır.

Bu sebeple; bilgi iletişiminde kesintisiz ve aksaklık yaşamamak, bu verilerde kayıplar yaşamamak adına en optimum çözümleri bularak kurum ve işletmelerin hizmetlerine sunmaktayız

1
Kesintisiz İletişim
2
Yüksek Erişilebilirlik
3
Veri Güvenliği