Mecidiyeköy Mh. Atakan Sk. Özçelik İş Merkezi No:1/A 34387 Şişli | İstanbul

NETWORK VE KABLOLAMA

Network Kullandığımız Sunucu, Bilgisayar, Tablet, PC, Printer gibi IT bileşenlerinin birbirine kablolarla (LAN) yada kablosuz (WAN) teknojileri ile bağlanmış birçok haberleşme ekipmanının en ekonomik ve verimli yoldan kullanılmasıdır. Network insanların bireysel değil, ortak çalışmalarını sağlar. Network, veri, yazılım ve ekipman paylaşımıdır. Küçük bir ağ iki bilgisayardan oluşabileceği gibi, büyük bir ağ binlerce bilgisayar, Server, PC, Yazıcı ve  bunun gibi ekipmanlardan oluşabilir.

…doğru tasarım ve modelleme sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz alt yapı sistemleri sunmaktayız

Network zaman ve para kazancı sağlar. Başarı için işletmenin sadece ofis içinde değil, tüm dünya ile haberleşmesi gerekir. Paylaşım söz konusu olduğundan donanım tüm personel tarafından kullanılabilir, herbir birey için extra printer, ekstra bir depolama alanın yada ayrı bir Internet erişimi gerektirmez. Tüm işlemler bir çatı altında birleştirilir.

1
Dayanıklı Ofis Kablolama Sistemleri
2
Makineler Arası Hızlı İletişim
3
Kesintisiz Çalışma

Yüksek yatırımlar ile en iyi verimi almak için kurduğunuz bilgisayar, sunucu, yedekleme gibi yatırımların performanslı, kesintisiz ve hızlı bir şekilde sorunsuz çalışabilmesi çok önemlidir. Bu nedenle kullanılan network ve kablolama ürünlerinin kalitesi, güvenilirliği ve projelendirilmesi büyük önem taşımaktadır. Network ve kablolama yapısı sonradan değiştirilmesi çok zor bir iş olduğu için önceden çalışmaların doğru yapılması gerekir. Önceden yapılan planlama ile doğru tasarım ve modelleme sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz alt yapı sistemleri hazırlayarak tüm müşterilerimizin hizmetlerine sunmaktayız.