Mecidiyeköy Mh. Atakan Sk. Özçelik İş Merkezi No:1/A 34387 Şişli | İstanbul

MİCROSOFT 365

Microsoft 365, yenilikçi Office uygulamaları, akıllı bulut hizmetleri ve birinci sınıf güvenlik sayesinde daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

optimum çözümleri bularak kurum ve işletmelerin hizmetlerine sunmaktayız

Microsoft 365 e-postalarınıza, dosyalarınıza ve takviminize her yerden ve birçok cihazdan erişmenizi sağlayan, bildik Office uygulamalarını her yerden kullanmanıza olana sağlayan, Microsoft tarafından sunulan bir bulut platformudur.

1
Ofis Uygulamaları
2
Microsoft Teams
3
Ekip Senkronizasyonu

Microsoft 365 sayesinde Word, Excel ve PowerPoint gibi güçlü Office uygulamalarını istediğiniz. Microsoft 365 hesabınızın tanımlı olduğu masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet ya da cep telefonları ile her yerden en güncel dosyalarınıza erişme ve dosyalarınızı yanınızda taşıma imkânı bulursunuz. Office 365 kullanımının ekip çalışması ve verimliliği ciddi oranda arttırdığını görebilirsiniz. Farklı proje ve dokümanlar üzerinde tüm ekibin beraber çalışmasını sağlayan Office 365, buna ek olarak herkesin bireysel başarısını da gösteriyor. Bu sayede ekip çalışması, verimli bir rekabet ortamında sürüyor. Bu verimliliği en çok arttıran programlardan biri de şüphesiz Office 365’in Microsoft Teams’le beraber kullanımıdır.

Bu doğrultuda en optimum çözümleri bularak kurum ve işletmelerin hizmetlerine sunmaktayız.