Mecidiyeköy Mh. Atakan Sk. Özçelik İş Merkezi No:1/A 34387 Şişli | İstanbul

FİREWALL VE ANTİVİRÜS ÇÖZÜMLERİ

Güvenlik çözümleri olarak özellikle firewall yönetimi, saldırı tespit ve engelleme (IPS-IDS), Anti- virüs, DLP, uygulama katmanı güvenliği, anti – spam ve içerik filtreleme konularında çözümleri entegre ederek yada yeniden oluşturarak güvenlik danışmanlığını sağlamaktayız.

Sunmuş olduğumuz güvenlik (firewall) cihazları ve  anti virüs yazlımları ile şirketlerinizi ve çalışanlarınızın bilgilerini uçtan uca korumakta ve dışarıdan gelecek saldırılara karşı önlemler almaktayız

Firewall ya da bilinen ismiyle güvenlik duvarı, işletmenizdeki bilgisayar ağlarındaki gelen ve giden trafiğini kontrol eden yazılımdır. Ayrıca belirli protokoller çerçevesinde trafiği belirlenen adreslere yönlendirir. Yani kontrollü bir şekilde veri almanızı ve vermenizi sağlar. Güvenlik duvarı çalışma sistemi oldukça basittir. Sistemi kontrol eden bir bilgisayar yani ağ yöneticisi vardır. Ağ yöneticisi sistemi kuran firma tarafından müşteri isteği doğrultusunda belirlenir ve tanımlanır ya da şirket arasındaki bilgisayarlar arasında şu işlemler yapılsın ya da yapılmasın. Eğer yazılıma tanımlamadığınız herhangi bir veri girişi varsa, sistem tarafından engellenir. Ya da çalışanlarınızdan birisi yazılımın listesinde olmayan bir program yüklemeye çalıştığında, sistem engelleyecektir.

1
Güvenlik Duvarı Yazılımları
2
Saldırı Önleme Donanımları
3
Anti Virüs Uygulamaları

Antivirüs programı, virüslere karşı yazılmış, temizleme, kurtarma işlemlerini yerine getiren koruyucu programlara verilen genel isimdir. Gelişmiş güvenlik, antivirüs ile cihazınıza yönelik mevcut olan ve yeni ortaya çıkan çevrimiçi tehditlere karşı korunmanıza ve çevrimiçi olduğunuzda özel ve finansal bilgilerinizin korunmasına yardımcı olur. Parolalarınızı, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer kimlik bilgilerinizi çevrimiçi olarak daha güvenli ve kolay bir şekilde oluşturmaya, saklamaya ve yönetmeye yönelik araçlar.

Sunmuş olduğumuz güvenlik (firewall) cihazları ve  anti virüs yazlımları ile şirketlerinizi ve çalışanlarınızın bilgilerini uçtan uca korumakta ve dışarıdan gelecek saldırılara karşı önlemler almaktayız.